Shkrim emocionues nga Shaquille O’Neal: Kobe, të dua vëlla, do të më mungosh

Bota e basketbollit është e shokuar nga lajmi se legjenda e këtij sporti, Kobe Bryant, ka ndërruar jetë në një aksident me helikopter.   Shoku i...

Messi: S’kam fjalë, një gjeni i vërtetë na braktisi

Lionel Messi e ka shprehur pikëllimin e thellë për vdekjen tragjike të legjendës së basketbollit amerikan, Kobe Bryant, duke thënë se një gjeni i...

Disa ditë duhen për ta nxjerrë trupin e Bryant nga zona e rrëzimit të...

Autoritetet në Qarkun e Los Anxhelosit kanë bërë të ditur se do të duhen disa ditë për t’i tërhequr nga zona e rrëzimit të...

81 pikë!! Kobe Bryant ka një rekord që ndoshta nuk do të thyhet kurrë

Bota e sportit është e pikëlluar pas lajmit që Kobe Bryant ka ndërruar jetë në moshën 41 vjeçare. Bryant, vdiq në një aksident me helikopter...

Mësohen të gjitha viktimat që vdiqën bashkë me Kobe Bryant

Pos Kobe Bryantit dhe bijës së tij, Giannas, është mësuar se në helikopter në momentin e aksidentit fatal ishin edhe një bashkëlojtare e Giannas,...

Ja çfarë spektakli kishte dhuruar Kobe në lojën e fundit si profesionist

Kobe Bryant ka vdekur të dielën në moshën 41 vjeçare pas një aksidenti me helikopter privat. Sipas raportimeve, përveç atij në bord ishte edhe njëra...

Barça, Real, Casillas, Wade, Bolt – reagimet për vdekjen e Bryant: “Të lutem zot...

Një aksident fatal me helikopterin e tij priva, i ka marrë jetën në mënyrë tragjike në moshën 41-vjeçare ish basketbollistit legjendar amerikan, Kobe Bryant. Ky...

Kush ishte Kobe Bryant?

Një aksident fatal me helikopterin e tij priva, i ka marrë jetën në mënyrë tragjike në moshën 41-vjeçare ish basketbollistit legjendar amerikan, Kobe Bryant. Ky...

Lajmi i fundit: Bashkë me Kobe Bryant vdiq edhe vajza e tij 13-vjeçare

Legjenda e basketbollit, Kobe Bryant, u raportua se ka vdekur pas rrëzimit të helikopterit. Bashkë me të ka qenë edhe një nga katër vajzat...

Tragjedi mbi tragjedi, në helikopter kanë qenë edhe katër vajzat e Bryantit dhe të...

KOBE BRYANT humbi jetën në moshën 42 vjeçare në një fatkeqësi me helikopter në Kaliforni. Sipas ABC nga SHBA në helikopter kanë qenë edhe katër...