MC Kresha lajmërohet nga Kanadaja, zbulon gjininë e fëmijës së tij të dytë

MC Kresha do të bëhet baba për herë të dytë.Lajmi i bukur u dha nga MC Kresha në një intervistë me skype për D-Night...

Einxhel u shpall e preferuara e publikut, opinionsti shqiptar bën deklaratën që nuk pritej

Kjo për faktin se ajo mbrëmë u zgjedh njëra nga banoret e preferuara të shtëpisë, shkruan lajmi.net. Ndërkohë, opinionisti shqiptar u shpreh se përzgjedhja e...

Ofendimet nacionaliste/ Rrëfehet Dua Lipa: Më thoshin se s’kam kombësi dhe se Kosova nuk...

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa ka rrëfyer se si ajo është kritikuar në rrjetet sociale se ajo nuk ka kombësi dhe as...

Rita Ora vë në pah fizikun perfekt teksa largohet nga palestra

Rita Ora tregoi me krenari linajt e saj të martën teksa shkoi në palestër në “Darlinghurst”, Sidnei, me një set veshjesh sportive, transmeton lajmi.net. Këngëtarja...

“Kosovarët shkojnë shumë në Dubai”, Arta Nitaj i reagon banores së “Big Brother VIP”

Monika Lubonja në një bisedë me Egzona Rafunën tha se kosovarët shkojnë shumë në Dubai, shkruan lajmi.net. Ndërkohë, një reagim e kanë bërë modelet të...

Këngëtarja nga Kongoja që këndon këngë serbe për Kosovën, përballet me racizmin në Serbi

Në fund të vitit të shkuar ajo publikoi në bashkëpunim me Dejan Petroviqin një këngë të titulluar “Ej dragi dragi”, që i kushtohet Kosovës....

Rihanna shfaq një dukje luksoze sportive me veshje plot stil

Rihanna u tregua e dashura e përsosur mbështetëse të hënën mbrëma, teksa u vesh për të shkuar në studion e regjistrimit të të dashurit...

Pas daljes nga “Big Brother VIP”, Donaldi ka një mesazh për Beatrixën

Ndërkohë, partneri i saj i cili po e vazhdon qëndrimin brenda shtëpisë i ka treguar se e ka përkrahjen e tij, shkruan lajmi.net. Profili zyrtar...

“Ju kosovarët shkoni shumë në Dubai”, Monika provokon Egzonën

Monika Lubonja ka biseduar me Egzona Rafunën, shkruan lajmi.net. Teksa bisedonin, Monika  iu drejtua Egonës se kosovarët shkojnë shumë shpesh në Dubai.Ndërsa, Egzona iu drejtua...

Eurovision 2022: Shqipëria performon në mbrëmjen e parë

Ngjarja është zhvilluar në pallatin e njohur “Palazzo Madama” në Torino, shkruan lajmi.net. Shorti ka përcaktuar vendet të cilat kanë zënë shtetet e para në ...

Opinione