Reali gjen pasuesin e Casemiros

Pas transferimit të 18-vjeçarit Eduardo Camavingës në verën që shkoi, Real Madridi tani po e dëshiron transferimin e mesfushorit 21-vjeçar, Aurélien Tchouaméni nga Monaco,...

Probleme për Arsenalin, dy yjet rrezikojnë sfidën ndaj Chelseas

Ganezi humbi dy ndeshjet e fundit shkaku i lëndimeve dhe rrezikon edhe sfidën ndaj rivalit lokal, transmeton lajmi.net.Pos tij, ndoshta edhe mesfushori Thomas Partey...

Nehar Sadiki: Me Rabotnickin na pret ndeshje e vështirë, por besoj se pikët do...

Skuadra e Renovës, të dielën, me fillim prej orës 13:00 në stadiumin e qytetit në Tetovë e pret Rabotnickin, ndërsa mbrojtësi Nehar Sadiki pret...

Filloi shitja e biletave për ndeshjen historike Maqedonia e Veriut-Kosova, ja ku dhe si...

Ndeshja historike mes Maqedonisë së Veriut dhe Kosovës po afrohet.Maqedonia e Veriut dhe Kosova përmes gjysmëfinales së Ligës së Kombeve, me 26 mars...

Warriors arrijnë fitoren e radhës, Lakers mposhten nga Clippers

Mbrëmë janë zhvilluar disa ndeshje interesante në ligën më të fortë të basketbollit në botë.Golden State Warriors ka arritur të mposht me lehtësi Phoenix...

Mesfushori i Interit: E vështirë të përqendrohesh në futboll tani

Mesfushori i Interit, Stefano Sensi, ka bërë të ditur se ai po e ka të vështirë të përqendrohet në futboll tani që kampionati është...

Lazim Destani uron futbollistët: Falëmnderit Shkëndija që na solle fitore nga Rumania!

Lazim Destani ka uruar fitoren e Shkendijes me një postim ne rrjetin e tij social facebook: Urime Shkëndija! "Gëzuar fitorja e bukur dhe e vlefshme që...

Barelona ‘tallet’ me Ronaldon dhe Juventusin pas fitores në Torino

‘Katalanët’ ia dolën të fitojnë 0-2 në shtëpinë e Juventusit, të cilët në këtë ndeshje patën mungesën e madhe, Cristiano Ronaldon.Golat e Ousmane Dembele...

Henderson dëshiron largimin nga Manchester United

24-vjeçari zhvilloi vetëm një paraqitje që nga maji për “Djajtë e Kuq”, që ishte në humbjen ndaj West Hamit në shtator, transmeton lajmi.net.Thuhet se...

E konfirmon Inzaghi: Muriqi mund të startojë kundër Bologna

Vedat Muriqi mund ta nis nga minuta e parë ndeshjen Lazio – Bolgona.Sulmuesi nga Kosova tashmë është paraqitur në dy ndeshje të Lazios, por...

Opinione