Gundogan rrëfen vështirësitë me të cilat po përballet gjatë vetizolimit

Ilkay Gundogan e ka pranuar se ai po e ka të vështirë të gjejë motiv për t’u ushtruar gjatë kohës sa është i vetizoluar...

Si do të duket sezoni 2020/21: Luftë mes klubeve dhe Kombëtareve për lojtarët

UEFA e ka përgatitur planin për sezoni 2020/21, që do të duhet të luhet me format më ndryshe shkaku i komplikimeve që i ka...

Rashica frymëzohet nga Messi: Kur përgatitja takon rastin, atëherë vjen suksesi

Ylli i Kosovës dhe Werder Bremenit, Milot Rashica, e ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram një foto ku Lionel Messi i Barcelonës...

Bale do të mbetet te Real Madridi

Gareth Bale do të qëndrojë te Real Madridi, pasi klubi madrilen nuk planifikon të transferojë ndonjë superyll në verë, shkruan “The Sun”. Uellsiani 30-vjeçar ka...

Djokovic kundër vaksinimit, mund t’i pamundësohet kthimi në tenis

Tenisti i famshëm serb, Novak Djokovic, ka thënë se qëndrimi i tij kundër vaksinimit mund t’i pamundësojë atij kthimin në tenis. Edhe garat e tenisit,...

Iniesta: Futbolli, sekondar në këtë situatë pandemie

Spanja është një nga vendet që është goditur më së rëndi nga pandemia COVID-19. Legjenda e futbollit spanjoll Andres Iniesta thotë se e ka...

Ndeshja Liverpool – Atletico Madrid mund të ketë ndikuar në përhapjen e koronavirusit

Spekulimet për lidhjen e mundshme mes rasteve të koronavirusit në Liverpool dhe ndeshjes së Ligës së Kampionëve kundër Atletico Madridit muajin e kaluar është...

Oezil një nga tre lojtarët që po i reziston uljes së pagës

Mesut Oezil është një nga tre lojtarët e Arsenalit që po i reziston planeve të klubit për të implementuar një ulje page prej 12.5...

La Liga ia lejon Real Madridit zhvillimin e ndeshjeve në Valdebebas

La Liga është e gatshme ta lejojë Real Madridin t’i luajë ndeshjet e mbetura të sezonit 2019/20 në stadiumin Alfredo Di Stefano, stadiumin më...

Ronaldo kritikohet për festën në shtëpi mes krizës së koronavirusit

Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo, e organizoi një festë në shtëpinë e tij për mbesën e tij, përderisa po vazhdon të jetë i vetizoluar...

Opinione