Javier Tebas i jep një këshillë të dhimbshme Barcelonës: Bëjeni këtë dhe nuk do...

Javën e kaluar, presidenti i La Ligas , Javier Tebas doli për të thënë se Kylian Mbappe , lojtari më i shtrenjtë në botë,...

“Është vendimi im”, Enrique tregon pse e zëvendësoi Mbappen pas 45 minutave lojë

Trajneri i Paris Saint-Germain, Luis Enrique ka thënë se është vendimi i tij ai për të zëvendësuar sulmuesin Kylian Mbappe në dy ndeshjet e...

Pochettino tregon nëse James do të luaj sërish këtë edicion

Reece James ka pasur një sezon me batica dhe zbatica, pasi lëndimet nuk e kanë lënë të shkëlqej ashtu siç pritej. Kapiteni i londinezëve tani...

“Humbje e detyruar”, presidenti i Lazios shpërthen pas ‘skandalit’ ndaj Milanit

Presidenti i Lazios, Claudio Lotito, pretendon se tre kartonët e kuq në humbjen e tyre ndaj Milanit përfaqësonin ‘një humbje të detyruar’ që tregoi...

Ancelotti konfirmon datën e rikthimit nga lëndimi të dyshes Courtois dhe Militao

Tekniku italian Carlo Ancelotti, ka thënë se Thibaut Courtois dhe Eder Militao mund të jenë vetëm gjashtë muaj larg rikthimit në aksion, pasi kanë...

Barcelona po ballafaqohet me një problem të madh që mund të prishë planet e...

Barcelona është e vendosur për një verë tjetër negociatash të vështira, teksa po synojnë përforcimin e ekipit, ndonëse nuk kanë ndonjë buxhet premtues për...

Pep Guardiola zbulon pse ai ‘ndihet keq’ për Man United para derbit të Mançesterit

Pep Guardiola ka zbuluar se ai ndihet keq për kolegun e tij Erik ten Hag dhe Manchester United para derbit të Mançesterit që do...

Barcelona ka zhvilluar bisedime ‘shumë pozitive’ me kandidatin numër një për të zëvendësuar Xavin

Barcelona ka zhvilluar biesdime ‘shumë pozitive’ me kandidatin numër një për të zëvendësuar Xavin si trajner sezonin e ardhshëm, sipas një raporti të ri. Ish-mesfushori...

Manchester United mund të humbasë nënshkrimin me yllin e Gironës për shkak të klazolës...

Manchester United mund të humbasë mundësinë për të nënshkruar me mbrojtësin e majtë të Gironës, Miguel Gutierrez, për shkak të një klauzole ‘private’. United janë...

Legjenda e Real Madridit po e ndihmon Mbappen të gjejë shtëpi në Madrid

Sulmuesi i Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe do t’i bashkohet Real Madridit këtë verë, megjithëse një marrëveshje ende nuk është konfirmuar. Megjithatë, sipas raporteve të...