Formacionet e mundshme: Real Madrid – Athletic Bilbao

Galaktikët do të mundohen të rikthehen në fitore pas barazimit ndaj Osasunas dhe kësisoj të arrij në finalen e parë këtë sezon. Te klubi i...

Klopp me probleme për ndeshjen ndaj Man United, mungesë dy lojtarë

Kjo ndeshje do të jetë shumë e vlefshme për të dyja klubet pasi do të ketë ndikim të madh në garën për titull. Për momentin,...

Barcelona s’është favorite as në Superkupën e Spanjës – thotë Koeman

Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman, e ka pranuar se skuadra e tij nuk është favorite për ta fituar Superkupën e Spanjës, para duelit gjysmëfinal...

Solskjaer pasi Man United u bë lider i Premierligës: Na e sillni Liverpoolin

Trajneri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, ka këmbëngulur se lojtarët e tij janë të gatshëm për Liverpoolin, pasi e morën kreun e tabelës...

Agjenti i Ozilit konfirmon largimin e mundshëm nga Arsenali dhe flet për bisedimet me...

32-vjeçari fiton 350 mijë euro në javë, derisa kontrata i skadon në fund të sezonit dhe do largohet vetëm nëse i paguhet e gjithë...

E thotë Eto’o, ky do jetë pasuesi i Lionel Messit te Barcelona

Argjentinasi është i gatshëm të negociojë me klubet e tjera, derisa është i lidhur me kalimin të klubet si Manchester City, PSG dhe transferimin...

“Diallo mund të jetë ‘Ronaldo i ri’ i Manchester Unitedit”

Unitedi pagoi 37 milionë euro nga Atalanta për Diallon tetorin e kaluar, ndërsa këtë muaj iu bashkua “Djajve të Kuq”, përcjellë lajmi.net. Ferdinand shpreson që...

‘Çmendët’ Reali, përgatitet për shitjen e gjashtë yjeve për të financuar transferimin e Mbappes

Francezi ka refuzuar rinovimin me “Parisienët” dhe është i hapur për sfidën e re, derisa kontrata i skadon në qershorin e vitit 2022, përcjellë...

E zbulon Szczesny: Ronaldo bleu iMacs për gjithë skuadrën e Juventusit pas kartonit të...

Në debutimin me “Bianconerët” në Ligën e Kampionëve, portugezi përfundoi duke qarë, pasi u ndëshkua me të kuq ngase e kapi për flokë kundërshtarin...

Aston Villa dëshiron ta mbajë në skuadër, Chelsea i vendos çmim jo të lirë...

Anglezi u huazua gjatë verës dhe në fillim impresionojë të gjithë, pastaj pësoi lëndim në muajin nëntor, përcjellë lajmi.net. Thuhet se Aston Villa ka kërkuar...

Opinione