Adriana Matoshi rikthehet në Kuvend, kështu po duket ajo

Ajo u sëmurë përsëri me tumorin në tru, shkruan lajmi.net. Pas një operacioni të suksesshëm ajo po mundohet të merr veten. Një muaj pas ajo u...

Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i...

Këngëtari Luiz Ejlli dhe moderatorja Kiara Tito kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në finalen e madhe të Big Brother VIP Albania 2. Ata bënë...

“Isha Marilyn Monroe e tij”, Rina i bën një dedikim Sin Boyt teksa pozon...

Pak kohë ka kaluar, prej kur Rina Balaj, ka zbuluar se nuk është më bashkë me Sin Boyn. Kjo ndarje u komentua shumë në media,...

Oriola Marashi vishet si murgeshë provokuese për Halloween

Bukuroshja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, ka festuar mbrëmjen e së hënës festën e famshme të Halloweenit. Ajo ka zgjedhur një maskim shumë interesant për...

Shyhrete Behluli ‘sfidon’ 20-vjeçaret me paraqitjen e fundit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shyhrete Behluli, është ndër emrat më të dashur të skenës muzikore shqiptare, shkruan lajmi.net. Artistja gjatë këtij viti ka qenë shumë...

Don Xhoni detyrohet ta anulojë koncertin në Gjermani

Don Xhoni mbetet njëri nga rep-artistët më të dashur për publikun shqiptar. Ai së fundmi kishte për të përformuar në një klub nate në Gjermani...

Justin dhe Hailey habisin fansat me veshjen e çuditshme

Justin Bieber duket se nuk u informua në kohë për kodin e veshjes dhe përfundoi duke u kombinuar në mënyrën më të çuditshme me...

Kejvina Kthella përjashtohet nga “Big Brother Vip Shqipëria”

Kejvina Kthella është njëra ndër banorët më të përfolur në “Big Brother Vip Shqipëria”. Sonte në prime ajo është përjashtuar nga ky format, shkruan lajmi.net. Stafi...

“Kosova dhe Zelanda kanë shumë ngjashmëri”, Taika Waititi flet për martesën me Rita Orën

Partneri i Rita Orës, Taika Waititi, ka treguar se aktori Robert Pattinson i ka prezantuar dyshen për herë të parë, një miqësi që më...

Për Ditën e Pavarësisë së Kosovës, Ramë Lahaj mban koncert në Dubai

Përmes një statusi në llogarinë e saj në ‘Facebook’, ka bërë të ditur për një koncert që do të mbahet në Dubai, shkruan lajmi.net. Ministrja...