Don Xhoni detyrohet ta anulojë koncertin në Gjermani

Don Xhoni mbetet njëri nga rep-artistët më të dashur për publikun shqiptar. Ai së fundmi kishte për të përformuar në një klub nate në Gjermani...

Olta për grupin e Luizit: Ne jemi gjithë shtëpia, ata janë vetëm tre

Olta dhe Luizi tashmë janë hapur kundërshtarët e njëri-tjetrit në “BBVA 2”. Madje në shtëpi edhe janë krijuar edhe dy grupe, shkruan lajmi.net. Grupi i Luizit...

Fjolla Morinës i dalin të brendshmet në imazhet e postuara nga Dubai

Ndërsa Fjolla disa javë më parë riaktivizoi profilin e saj në Instagram duke bërë postimin e saj të parë pas rikthimit, shkruan lajmi.net. Fjolla tregoi...

Publikohet sekuencë e shkurtër e këngës së re nga Capital T dhe Alban Skënderaj

Periudhës së bashkëpunimeve muzikore iu kanë bashkuar edhe dy artistët Capital T dhe Alban Skënderaj. Dyshja para disa ditësh kanë paralajmëruar projektin e tyre më...

Angelina Jolie apelon për donacione për Turqinë dhe Sirinë pas tërmeteve

Aktorja amerikane Angelina Jolie apeloi për donacione për Turqinë dhe Sirinë, pas tërmeteve shkatërruese të së hënës nga të cilët mijëra njerëz humbën jetën. ”Zemra...

Bebe Rexha zbulon titullin dhe datën e lansimit të këngës së re

Bebe Rexha tashmë njihet si njëra ndër artistet më të njohura shqiptare, shkruan lajmi.net. Ajo tash e disa kohë ka qenë duke paralajmëruar projektin e...

“Zot zëvendëso shoqërinë e rreme me para”, Ledjana hedh ‘thumba’ përmes imazheve të fundit

Ledjana Prenga është njëra ndër ish-konkurrentet më të përfolura të “Përputhen”, shkruan lajmi.net, Romanca e saj e zhurmshme me Mevlanin, një tjetër ish-konkurrent i “Përputhen”...

2 Ton dhe Blleki publikojnë bashkëpunimin “Angel”

Dy rap-artistët e njohur, 2 Ton dhe Blleki kanë publikuar projektin e ri muzikor. Ashtu sic kishin paralajmëruar prej ditësh, dyshja kanë lansuar këngën e...

Zbulohet befasia që Ronela Hajati po përgatit për “Ditën e të dashuruarve”

Ronela Hajati ka njoftuar fansat se më 14 shkurt do të publikojë jo një por dy këngë të reja. “Gënjeshtar” dhe “Pare” janë titujt e...

Melinda publikon imazhe atraktive nga klipi i ri me Ledri Vulën që lansohet sot

Ledri Vula dhe Melinda Ademi sot lansojnë bashkëpunimin e tyre. “A m’ke dasht” titullohet projekti muzikor më i ri që bëri bashkë dyshen e dashur...

Opinione