Argjentina Ramosaj e uron bashkëshortin për ditëlindje me një foto të veçantë

Argjentina Ramosaj e ka uruar bashkëshortin e saj edhe publikisht. Sot është një ditë e veçantë për Argjentina Ramosajn, shkruan lajmi.net. Kjo për faktin se bashkëshorti...

Dafina e pranon: Një prej këngëve të mia është dedikim

Dafina Zeqiri tregon publikisht se një prej këngëve të saj është dedikim. Këngëtarja e hiteve “Lule Lule”, “A e man n’men”, “Be a man once”,...

Kanita publikon këngën me të cilën do marrë pjesë në ‘Festivalin e RTSH-s’

Sot është planifikuar të publikohen këngët e ‘Festivalit të RTSH-së’, dhe disa nga to tani janë publikuar, pjesëmarrëse në këtë festival është edhe Kanita,...

Fansat e Medës e publikojnë Lulen në këtë gjendje

Meda dhe gruaja e tij Lulja janë një çift tejet i dashur për publikun kosovar. Është gjithmonë Lulja ajo që merr vëmendjen më të madhe...

Pamela Anderson publikon foton ku shfaqet 100% lakuriq

Pamela Anderson e ka marrë gjithë vëmendjen. Pamela Anderson njihet për guximin, dhe pozat ku ajo është shfaqur provokative asnjëherë nuk kanë munguar, shkruan lajmi.net. Emri...

A po iu pëlqen ky kombinim i veshjes që bëri Ariana?

Është nga blogeret me të njohura dhe më të ndjekura tek publiku shqiptar. Është fjala për Ariana Fejzullahun, pasioni dhe dëshira e së cilës asnjëherë...

Nga prapaskenat e fotosesionit të ri, Kylie veç me reçipeta para pasqyrës

Kylie Jenner duket shumë joshëse në imazhet e reja. Kylie Jenner ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja, në të cilat shfaqet vetëm në...

Patris Berisha kujdeset për djalin derisa Tuna performon në një klub në Tiranë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Tuna Sejdi, ka nisur angazhimine saj në muzikë pas një pauze, shkruan lajmi.net. Mbrëmjen e djeshme ajo ka performuar në një...

Kur burri i Adelina Ismailit bëhet nervoz

Ajo është këngëtarja e pakrahasueshme e muzikës shqipe, ikona e muzikës moderne që sa herë shfaqet merr gjithë vëmendjen. Asnjëherë nuk i kanë munguar epitetet,...

Tayna gati për udhëtimin e radhës: Kujt i duhet gjumi kur po jeton ëndrrën

Tayna pa pikë dyshimi është reperja më e përfolur e estradës e kjo falë suksesit të saj në muzikë. Artistja nga Prizreni është shumë e...

Opinione