“Isha e vogël, por kuptova çfarë ishte jeta”, Xhensila Myrtezaj flet për divorcin e...

Xhensila Myrtezaj, është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera nga publiku në estradën shqiptare. Së fundi ajo ishte e ftuar në “A Live Night”, ku...

Dua Lipa bëhët me statuje prej dylli në Stamboll

Artistja me origjinë nga Kosova e popullaritet botëror, Dua Lipa së fundmi është nderuar me një statujë tjetër prej dyllit – kësaj radhe në...

Loredanën dhe Zunën nuk i ndalë gjendja e jashtëzakondshme, kalojnë pasditen së bashku

Loredana Zefi dhe reperi Zuna janë përfolur për një lidhje të mundshme. Ani pse e mohuan një gjë të tillë, kohët e fundit u publikua...

“Kinemaja e gjitha e jona sot”, Arbana kalon pasditen pranë këtij personi

Moderatorja ka përmbyllur një javë të ngjeshur me punë me një vizitë në kinema. Ajo publikoi një imazh, në të cilin shihet pranë djalit të...

Almeda Abazi shijon më shumë se kurrë bregdetin shqiptarë

Almeda Abazi njihet si një nga bukuroshet shqiptare më të pasura. Por, sic duket pasuri nuk po ia ndryshon mendjen modeles. Ajo përsëri po vjen në...

Kejvina Kthella shfaq format e saj bombastike e veshur në fustanin e ngushtë

Kejvina Kthella është njëra prej modele më të komentuara për format e saj trupore. Postimet e saj tejet provokuese marrin vëmendje të madhe, shkruan lajmi.net. Së...

Ky ishte reagimi i Bes Kallakut pasi një këngëtar i dedikoi këngë Xhensilës

Blerando njihet si njëri nga artistët e rinj në trojet shqiptare. Kënga e tij e fundit titullohet “Xhensila” ku vet ai tha se është dedikim...

Bebe Rexha arrin në Arabinë Saudite, shfaqet e mbuluar teksa pritet të performojë në...

Bebe Rexha, ndër talentet më të njohura të skenës muzikore ndërkombëtare me origjinë shqiptare, ka ndërmarrë një udhëtim të veçantë drejt Lindjes së Mesme. Këngëtarja...

Zbulohet lidhja e Mbresës me Faton Shoshin?

Mbresa ishte një prej konkurrenteve më të përfolura të edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova. Mbresa në Big Brother VIP Kosova (Foto: Mbresa/Instagram) E duket...

Loredana thotë se ka frikë nga martesa

Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi së fundi u pyet nga një ndjekës në rrjetin social “Tik-Tok”, se a po mendon që ajo të...