Shyhrete Behluli ‘sfidon’ 20-vjeçaret me paraqitjen e fundit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shyhrete Behluli, është ndër emrat më të dashur të skenës muzikore shqiptare, shkruan lajmi.net.

Artistja gjatë këtij viti ka qenë shumë aktive me këngë të reja, pavarësisht se iu prishën planet rreth datave rreth koncerteve.

Së fundi, ajo publikoi një fotografi, të shkëputur nga xhirimet për fundvit, teksa shfaqet në top-formë, e veshur me pantallona të zi dhe xhaketë të bardhë.

“Foto e realizuar gjate pergaditjeve te emisioneve festive🤍”, shkruan këngëtarja, duke pranuar komente të shumta nga ndjekësit.

Një prej projekteve më të suksesshme të artistes, që e publikoi gjatë këtij viti ishte edhe “Jam shqiptar”, në duet me këngëtarin turk Sinan Akçil.