Bebe Rexha finalizon disa këngë të reja, por ka një dilemë

Bebe Rexha këto ditë ka pranuar mesazhe të shumta ngs fansat, të cilët e pyesin se kur do ta publikojë këngën e re. Këngëtarja iu...

“E dua më shumë se veten”, dedikimi emocionues i Adelina Tahirit

Këngëtarja Adelina Tahiri ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq pranë djalit. Përmes kësaj fotografie, ajo zgjodhi...

Reagimi i Brad Pitt kur e pyesin se a do ta marrë Jennifer Anistonin...

Brad Pitt u takua me ish-bashkëshorten e tij, Jennifer Aniston në “SAG Awards”, ku edhe ajo kishte marrë një trofe për rolin në “The...

Loredana ‘thumbon’ sërish Mozzikun

Loredana ditët e fundit qenë ndër emrat më të komentuar të shoubizit në vend. Bazuar në disa imazhe që kanë qarkulluar në rrjete sociale, supozohet...

Tayna dhe Mozzik të pandalshëm, kënga e tyre është e para në këto shtete

Tayna dhe Mozzik dje publikuan me videoklip këngën “Edhe ti”, e cila po pritet shumë mirë në publik. Për 24 orë, ajo ka arritur afro...

Liberta Spahiu ka një pyetje për publikun

Moderatorja e njohur Liberta Spahiu është një nga emrat më të njohur në skenën televizive, e cila me emisionin “Prive” ka arritur që të...

Kanita publikon me videoklip këngën “Fllad”

Kanita sapo ka lansuar këngën e re, të cilën e solli të shoqëruar edhe me videoklip. Kënga titullohet “Fllad”, ndërsa për tekstin e saj u...

I veshur si sheik, Gena publikon foto bashkë me gruan në pushime

Pas angazhimeve të shumta në muzikë, Gena ka gjetur pak kohë për të pushuar. Ai ka ndarë me ndjekësit një fotografi nga pushimet, teksa shihet...

Pas publikimit të videos, Arbenitës ‘i hakohet’ instagrami

Arbenita Ismajli që me mëngjes ka bërë të ditur që diçka nuk është në rregull me llogarinë e saj në Instagram. Siç duket pas publikimit...

Kim Kardashian merr vëmendjen e kalimtarëve në rrugë e veshur shumë ngushtë

Kim Kardashian vazhdon të jetë një nga fytyrat publike më të komentuara në shoubiz. 39-vjeçarja së fundi iu bashkua motrës së saj Khloe për blerje...

Opinione