Ndonëse janë ndarë, Blero dhe Afrona shihen në të njëjtin event në Zvicër

Ndarja e Afronës dhe e Bleros kishte bërë bujë të madhe në shtypin rozë edhe për faktin se ky i fundit pas ndarjes nga...

Rita Ora tregon stilin e saj elegant me një kostum të bardhë, teksa del...

Rita Ora u pa me një stil të mrekullueshëm, teksa doli nga hoteli i saj luksoz në Sydney të premten. Ikona e muzikës pop 33...

Getinjo i përkushtohet fesë islame

Reperi nga Ferizaj, Getinjo ka bërë një postim mbrëmë në rrjetin e tij social Instagram. Ai ka lënë të kuptohet se, i është përkushtuar fesë...

Albina bënë dedikim special për bashkëshortin me rastin e ditëlindjes

Këngëtarja e njohur Albina Kelmendi pak orë me parë ka ndarë me ndjekësit një urim mjaftë të ëmbël për bashkëshortin e saj. Valoni feston ditën...

Vivien bënë deklaratën e papritur për Getinjon

Getinjo dhe Vivien Thano romancën e tyre e filluan në edicionin e “Big Brother VIP Kosova 1”. Por pas disa muajsh çifti vendosë t’i japin...

Arbenita Ismajli duket fantastike në fotografitë e fundit në Instagram

Modelja e njohur, Arbenita Ismajli, ka mahnitur me fotografitë e reja në Instagram. Ajo shfaqet me një makijazh të mrekullueshëm, i cili ia jep një...

“Do të lidhemi bashkë” – Fifi zbulon planin që bëri me Granitin para se...

Marrëdhënia e këngëtares së njohur, Fifi me ish-futbollistin Granit Cana ishte ndër më të komentuar në edicionin e parë të Big Brother VIP Albania. Madje...

Pas arrestimit në Zvicër, Soni Malaj dhe Don Phenom bëjnë një paralajmërimin

U raportua nëpër medie se disa nga emrat më të njohur të skenës muzikore shqiptare u arrestuan nga Policia Zvicerane më 13 prill. Këngëtarët Sinan...

I propozoi Sarës për martesë, reagon sërish Bardhi me disa fjalë për ndjekësit

Këngëtari Bardhi dhe modelja Sara Gjordeni u njohën dhe u dashuruan brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania 3. Dyshja vazhduan romancën e tyre edhe...

Beyonce shfaqet me një kostum të tejdukshëm dantelle, në fotografitë e fundit

Beyonce ndau një seri fotografish mahnitëse të veshjes së saj seksi si dhe pamjeve piktoreske nga dita e saj në Japoni. Të premten, këngëtarja 42-vjeçare...