Oriola Marashi pozon nudo, në fotografitë e fundit në Instagram

Modelja e njohur shqiptare Oriola Marashi ka arritur të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të saj në Instagram me një seri fotografish tejet provokuese dhe artistike.

Marashi, e cila njihet për guximin e saj në të shfaqur dhe në zgjedhjen e projekteve fotografike, ka vendosur të ndajë me ndjekësit e saj imazhe të guximshme ku shfaqet nudo.

Imazhet e publikuara nga modelja kanë ‘ngritur temperaturat’ në Instagram, duke u bërë shpejt temë diskutimi mes fansave dhe ndjekësve të modes.

Foto: Oriola Marashi/Instagram

Oriola tregon një herë tjetër se nuk ka frikë të eksperimentojë dhe të shkelë kufijtë e fotografisë artistike.

Në fotografitë e saj më të reja, Oriola ka zgjedhur një stil të veçantë për të mbuluar pjesët intime, duke aplikuar vizatime të bardha në formë iksi mbi to.

Shkëlqimi dhe profesionalizmi i Oriolës në këto fotografi vërtetojnë përsëri pse ajo mbetet një ndër figurat më të përfolura në industrinë e modës shqiptare. /Telegrafi/

Foto: Oriola Marashi/Instagram