Asgjë dramatike në matjet e fundit para luftës Khabib – Gaethje

Nuk ka pasur asgjë dramatike gjatë matjeve të fundit të Khabib Nurmagomedov dhe Justin Gaethje, para luftës së tyre për titullin UFC 254. Khabib dukej...

Trajneri i Portos: Guardiola shfaqi anën e tij të keqe, fjalët e tij nuk...

Ka qenë me të vërtetë e tensionuar ndeshja e së mërkurës mes Manchester Cityt dhe Portos. Skuadra angleze ishte në disavantazh në fillim të ndeshjes,...

Juventus nuk do t’i bashkohet garës për Traoren

Adama Traore nuk do të transferohet te Juventus. Sipas Calciomercato, Juventus nuk do t’i bashkohen garës për transferimin e anësorit të Wolves, përcjell lajmi.net. ‘Bianconerët’ kanë...

Virxhil Van Dajk, humb edhe “EURO 2021”?

Sezoni për Virxhil Van Dajkun mund të quhet i përfunduar, por mbrojtësi holandez rrezikon të humbasë edhe Europianin e verës së ardhshme, pasi dëmtimi...

Werder Bremen konfirmon një rast me COVID-19 në skuadër

Skuadra gjermane përmes një komunikate ka bërë të ditur se një futbollist i tyre ka dalë pozitiv në COVID-Kjo është mësuar pas testimeve të...

A do të luajë CR7 kundër Barcelonës? Këto janë të rejat e fundit

Për ‘Zonjën e Vjetër’, ka shpresë për rikthimin e Cristiano Ronaldos ndaj Barcelonës dhe Lionel Messit, në garën elitare për klube evropiane. Juventus dhe Barcelona...

Ramos drejt largimit nga Reali, po kërkohet nga dy gjigantët evropianë

Mbrojtësi spanjoll, Sergio Ramos, në fund të sezonit mund të largohet nga ‘Santiago Bernabeu’, për të nisur një aventurë të re në fund të...

Ansu Fati mori një poshtërim të rëndë, Barcelona nisi një proces gjyqësor

Një gazetar spanjoll ka fyer në baza racore futbollistin e talentuar të skuadrës katalane. Në tekstin e tij, gazetari spanjoll që raportonte për ndeshjen Barcelona...

Deklarata e Flick pasi Bayerni deklasoi Atletico Madridin

Bayern Munich e nisi sezonin në Ligën e Kampionëve me fitore, duke e mposhtur Atletico Madridin, 4:0. Flick pas ndeshjes tha se janë përballur me...

Conte: Luajtëm mirë kundër një ekipi me potencial të madh

Tekniku italian pas ndeshjes tha se Inter ka luajtur mirë, ka pasur raste të mira shënimi, përballë një ekipi me potencial të madh. “Mendoj se...

Opinione