Dëgjone loken shqiptare: Dy ditë jam pa bukë, më mirë të vdes nga Koronavirusi...

Kryeministri Rama urdhëroi izolimin e njerëzve për të ndaluar përhapjen e pandemisë së Koronavirusit madje pretendon se në këtë mënyrë po ndihmon më së...

Konkursi i Postave shans i fundit i “stërvajnave” për ryshfet, për një vend pune...

Foto: Internet Goditja e fundit e një subjekti para se të humbë ndikimin dhe fuqinë mund të ketë çmim të lartë. Këtë e dëshmon edhe...

“Bandat e Lushnjes” – Lufta e përgjakshme mes Aldo Bares dhe Artur Dajës, mbi...

Top Story në këtë dokumentar shpalos sagën e ngjarjeve kriminale dhe përplasjen e ashpër mes bandave të Lushnjes. Ngjarje të cilat e kanë zanafillën...

“Nuk do t’ua harroj”, çfarë problemi ka S4MM me reperët e tjerë?

Reperi S4MM i ka falënderuar të gjithë ata që po e mbështesin në karrierë. Mirëpo si duket paska një hatërbetje me kolegët reperë dhe kështu...

Tuna duket mahnitëse nga xhirimet e klipit të ri

Një emër shumë i dashur për publikun është edhe ai i këngëtares Tuna Sejdiu, shkruan lajmi.net. Këngëtarja tashmë ka nisur xhirimet e këngës së re,...

Rama: Janë 783 persona në Kosovë, të kthehen për t’u akomoduar në hotele

Kryeministri Edi Rama është kthyer në Tiranë dhe po kryeson mbledhjen e jashtëzakonshme të Këshillit të Ministrave që po mbahet mëngjesin e sotëm. Rama ka...

Macron propozon një konferencë donatorësh për Shqipërinë

Presidenti francez, Emmanuel Macron propozoi organizmin e një konference ndërkombëtare për të ndihmuar Shqipërinë, që të përballojë shkatërrimet nga tërmeti, që shkaktoi 51 viktima. “Është...

“Edin e njihja, ishte humbje e madhe” Ish- Ministri kujton familjen që vdiq nën...

Ish-ministri i Financave dhe Ekonomisë, deputeti socialist Arben Ahmetaj ka rrëfyer sot në “Real Story” në News24 njohjen e tij me familjen Reçi, katër...

Televizioni grek emision për të mbledhur fonde për shqiptarët e prekur nga tërmeti

Tërmeti që ra në Shqipëri më datë 26 nëntor në orën 03:54 minuta ku la edhe 51 viktima i ka prekur të gjithë, duke...

Shkresa e KLSH: Punonjësit të japin “vullnetarisht” disa para për të prekurit nga tërmeti

Prej disa ditësh tashmë po flitet për një sërë institucionesh shtetërore, ku autoritetet kanë vendosur me urdhër (shkresë) që punonjësit të japing “vullnetarisht” një...

Opinione