Këngëtari shqiptar tregon se si flirtoi me 12 vajzat e videoklipit

“I mora me rradhë”, Sergio tregon si flirtoi me 12 vajzat e klipit. Këngëtari i njohur dhe shumë i pëlqyer nga publiku, Sergio ishte i...

Elita dhe Gjiko sjellin pamjet më të bukura familjare për fundvit

Cilësohen të jenë si çifti i veçantë dhe më i dalluar në estradën kosovare. Gjiko dhe Elita Rudi, dita ditës po përbëjnë çiftin më të...

Flori Mumajesi dhe Soni Malaj ritakohen pas shumë vitesh

Mbrëmë (e mërkurë) u mbajt nata e parë gjysmëfinale e këtij edicioni të festivalit “Kënga Magjike”, shkruan lajmi.net. Natyrisht, siç e do tradita e këtij...

Fansat e bëjnë edhe këtë gjë për Gashin

Gashi, është reperi shqiptar me famë botërore, i cili po numëron suksese të njëpasnjëshme në karrierë, shkruan lajmi.net. Reperi, së fundi ka publikuar një fotografi...

Në këtë gjendje vjen sot Afërdita

Afërdita Demaku është emri që nuk ka ditë që nuk sillet vërdallë mediave rozë. Emër i dëshmuar, e zë shumë i adhuruar dhe i dëgjuar...

Loredana Zefi mezi njihet në këtë fotografi

Loredana Zefi duket krejtësisht ndryshe në imazhin e fundit. Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, qëndon aktive në rrjete sociale sidomos në Instagram, shkruan lajmi.net. Ajo...

Bebe Rexha jep një tjetër lajm të mirë për shqiptarët

Pas vizitës në Shqipëri, Bebe Rexha ka dhënë lajmin e mirë. Këngëtarja Bebe Rexha iu gjend pranë popullit të saj pas tërmetit shkatërrues që tronditi...

Gigi Hadid pozon pa reçipeta

Modelja ka pozuar pa reçipeta dhe foton e ka publikuar në rrjet. Modelja e njohur amerikane, Gigi Hadid, nuk e ka problem të pozoi edhe...

U fotografua me një femër tjetër, këngëtari i kërkon falje publike bashkëshortes

Pak ditë më parë, Justin Timberlake u fotografua nën shoqërinë e aktores Alisha Wainwright në New Orleans. Ata ishin kapur për dore dhe sjellja...

Në foton familjare të Obamës, të gjithë sytë tek vajza Sasha

Familja e presidentit të 44 të SHBA-së kanë marrë shumë vëmendje në rrjetet sociale me fotografinë më të fundit që kanë postuar. Ish-Presidenti amerikan Barack...

Opinione