Xhensila Myrtezaj shfaqet provokuese me një fustan zbulues, në disa imazhe të publikuara në Instagram

Xhensila Myrtezaj, këngëtarja e njohur shqiptare, ka publikuar një seri fotografish të guximshme dhe provokuese.

E njohur për elegancën dhe stilin e saj, Myrtezaj ka marrë vëmendjen e ndjekësve duke modeluar një fustan mjaft zbulues.

Pjesa e sipërme e veshjes karakterizohej nga një pjesë metalike që përqafonte gjoksin, duke i dhënë një aspekt modern dhe ndoshta futuristik kësaj veshjeje.

Foto: Xhensila Myrtezaj/Instagram

Ndërkohë, barku i saj i ekspozuar shtonte një prekje të shtuar sensualiteti, duke theksuar formën e saj.

Por çfarë bënte vërtet që ky fustan të dilte në pah ishte çarja e thellë që zbulonte këmbët e saj shkëlqyeshëm të tonifikuara dhe seksi.

Imazhet në Instagram të Xhensilës kanë tërhequr mijëra pëlqime dhe komente, duke bërë që ajo të jetë një nga temat kryesore të bisedave në rrjetet sociale. /Telegrafi/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

 

Foto: Xhensila Myrtezaj/Instagram