Luizi publikon foto me vajzën, bën dedikim special

Çifti Luizi dhe Kiara pak muaj më parë janë bërë prindër të një vajze.

Çifti po i shijojnë momentet e parë së bashku me Luna Mari e që po kujdesën pafund për të, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtari ka bërë një dedikim special për vajzën dhe shprehet “Nëse do të mund të shihnit atë që shoh unë, atëherë ju jeni përgjigjja e lutjeve të mia”.
Kjo foto ka rrëmbyer vëmendjen e ndjekësve ku grumbulloj mijëra komente të ndryshme.