Bora Zemani shfaqet në bikini, tregon figurën e mrekullueshme gjatë pushimeve

Moderatorja e dashur nga publiku, Bora Zemani, ka vendosur të ndajë me ndjekësit e saj disa nga momentet e saj relaksuese gjatë pushimeve.

Në fotografitë e fundit të publikuara në llogarinë e saj në Instagram, Bora ka shkëlqyer në një palë bikini dypjesëshe me ngjyrë të kuqe të ndezur, një zgjedhje që i përshtatet mrekullueshëm me nuancën e flokëve të saj.

Bukuroshja ka treguar se mbetet në formë tejet të mirë, duke vënë në pah fizikun e saj.

Foto: Bora Zemani/Instagram

Fotografitë kanë marrë menjëherë vëmendjen e ndjekësve të saj, të cilët nuk kanë ngurruar t’i lënë komente pozitive dhe zemra si shenjë pëlqimi.

Adhuruesit e saj nuk kanë ngurruar të shprehin admirimin dhe mbështetjen e tyre për moderatorën, e cila vazhdon të jetë një nga figurat më të ndjekura dhe të dashura në skenën mediatike shqiptare. /Telegrafi/

Foto: Bora Zemani/Instagram
Foto: Bora Zemani/Instagram