A është në lidhje Getinjo, përgjigjet reperi

Getinjo ka qenë i ftuar së fundmi në një intervistë me ‘Prive’ ku krahas jetës profesionale ka folur edhe për një romancë të mundshme.

Emri i tij ishte lidhur javë më parë me Kejvina Kthellën dhe së fundmi edhe me një vajzë që ishte parë në një klub nate, por një gjë e tillë reperi thotë se nuk ekziston.

Ai shoti se kur sheh diçka një foto apo një postim të bukur në Instagram, nuk e lë pa e vlerësuar pozitivisht, por kjo nuk do thotë se ka një lidhje dashurie.