Zaimina i dhuron diamantë vajzës për ditëlindjen e dytë

Vajza e Zaimina Vasjarit, Khloe, ka mbushur dy vjet dhe ka festuar në një festë super luksoze. Në dyvjetorin e lindjes së vajzës, Zaimina i...

Rezarta Shkurta pendohet dhe e fshin foton ku shfaqej e zhveshur në shtrat

Pak ditë më parë, Rezarta Shkurta siç nuk e kishim parrë asnjëherë më parë publikoi një foto pikane. E mbuluar vetëm me jorgan nga shtrati...

Loredana i hakmerret keq Mozzikut

Telenovela e Mozzik dhe Loredanës sa vjen e bëhet edhe më e ngjeshur me skandale. Në një intervistë Loredana kishte thënë se lidhja u ndërpre...

Gjiko me mesazh frymëzues: Kurrë mos e lejo dikë të të tregojë kush je...

Gjiko ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, pranë të cilës la një mesazh domethënës. Kënga “Çuna të rrugës” ka arritur shifrën prej 1...

Adelina rrëzohet duke skijuar, kështu vepron vëllau i saj

Adelina Tahiri tash e ca javë është duke i shijuar pushimet dimërore në një qendër sikijimi në Bansko të Bullgarisë së bashku me bashkëshortin...

Ermali e publikon Arianën duke vozitur veturën e re

Ermal Fejzullahu po vazhdon të përmendet për jetë lukzose, e në këtë form pa dyshim që e ka mundësinë të jetojë edhe gruaja e...

U bë baba për herë të dytë, Lorik Cana prezanton vajzën

Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij Monica, dy javë më parë mirëpritën fëmijën e dytë. Çiti u bënë prindër të një vajze, të cilën e...

Nora në emocione, Roberti i bën befasi në mes të emisionit

Robert Berisha dhe Nora Istrefi vitin e kaluar i kanë dhënë fund lidhjes disavjeçare. Por, pavarësisht ndarjes, dyshja i kanë ruajtur raportet e mira me...

Sylvester Stallone habit me këtë detaj në videon që ndau me fansat

Sylvester Stallone është njëri prej emrave më të njohur të kinematografisë . Aktori tashmë është 73 vjeç, ndërsa ka ndryshuar drastikisht kohën e fundit, pasi...

Dua Lipa bashkë me të dashurin mbulojnë striptistet me para

Dua Lipa ishte pjesë e ceremonisë së sivjetme “Grammy Awards”, ku mori gjithë vëmendjen me paraqitjen në tapetin e kuq. Padyshim se edhe pas asaj...