Modelja ruse provokon ndjekësit me fotografi nga jahti në Miami

Anastasia Kvitko ka publikuar fotografi tërheqëse nga Miami. Anastasia Kvitko është shumë aktive me fotografi provokuese, në të cilat zakonisht shfaqet në të brendshme, shkruan...

“Mendon një rikthim me Stresin?” Kejsi bën deklaratën e papritur: Unë atë e dua,...

Kejsi dhe Stresi edhe pse të ndarë, akoma tërheqin vëmendjen e fansave  dhe të mediave rozë për  jetën që ato bëjnë dhe raportin mes...

Publiku e dha votën e tij, Elvana Gjata për Eurovision 2020!

Nga 20 këngë, ajo që mori më shumë vëmendje ishte ‘Me tana’ nga Elvana Gjata, shkruan lajmi.net. Një shpërndarje masive ka ndodhur në rrjetet sociale...

As në ëndërr nuk do e shikonit këtë stil të Elitës

Elita Rudi po vazhdon aktivizimin e jetës së saj private, ani pse ka muaj që është larg ekranit dhe profesionit të saj. Që nga momenti...

Këto janë dy femrat e vetme që Fero i ndjek në Instagram

Reperi Fero, ashtu si në muzikë, është aktiv edhe në llogarinë e tij në Instagram, shkruan lajmi.net. Ai me ndjekësit ndan fotografi të ndryshme dhe...

Në përvjetorin e 5-të, ‘Çënari’ ia shpreh Almedës dashurinë në gjuhën shqipe

Aktori turk, Tolgahan Sayışman i njohur për publikun shqiptar si ‘Çënari’, i ka shprehur dashurinë në gjuhën shqipe, gruas së tij Almedës, shkruan lajmi.net. Këtë...

Nora Istrefi merr vëmendjen me fustanin e shkurtër

Këngëtarja Nora Istrefi është një ndër femrat më të komentuara të momentit, shkruan lajmi.net. Jeta e saj private dhe profesionale gjithmonë ka qenë në interes...

Estrada do të plasë kur do e shohin këtë fustan të Gilit dhe Sonit

Dy këngëtare të suksesshme, të kërkuara dhe shumë të dashura për publikun shqiptar. Janë këto Gili dhe Soni Malaj, dy personazhe shumë produktive dhe me...

Remzia e Nexhati bëjnë gjestin e madh për familjen Abazi që humbi djemtë në...

Këngëtarja e njohur Remzie Osmani së bashku me vëllaun e saj Nexhatin po e tregojnë edhe anën e tyre të bamirësisë. Sot përmes disa fotografive...

Bebe Rexha pozon joshëse para pasqyrës

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, e ka publikuar një foto të re në Instagram, imazh në të cilin duket joshëse, shkruan lajmi.net. Ajo foton...