Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman zgjedhin sërish Shqipërinë për pushimet e tyre verore

Modelja shqiptare Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori i njohur turk, Tolgahan Sayisman prej vitesh zgjedhin që një pjesë të pushimeve të tyre...

Djali i David Beckham pretendon të bëhet futbollist

Ai bashkë me David janë duke qëndruar në Miami teksa po stërviteshin në një fushë futbolli, transmeton lajmi.net. Ajo se çka mori vëmendje ishte tatuazhi...

‘Lugati’ publikon fotografi nga vizita në Kuvendin e Kosovës dhe takimi me disa deputetë

Këngëtari Gjon Karrica ka vizituar të mërkurën Kuvendin e Kosovës. Ai është mirëpritur në ndërtesën parlamentare nga disa deputetë. Në një sërë fotografish të publikuara në...

Olta në Post Big Brother VIP Albania: Protesta nuk janë bërë vetëm për Luizin,...

Në Post Big Brother VIP Albania mbrëmë (e shtunë) janë diskutuar shumë gjëra që kanë ndodhur brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Veç kësaj,...

Ish konkurrentja tregon gjendjen e saj emocionale gjatë pjesëmarrjes së saj në “Për’puthen”

Njëra nga personazhet më të përfolura të “Për’puthen” ishte edhe Ledjana Prenga. Lidhja e saj me Mevlanin, bëri që ajo të komentohet shumë nëpër media. Por,...

Remzia e Nexhati bëjnë gjestin e madh për familjen Abazi që humbi djemtë në...

Këngëtarja e njohur Remzie Osmani së bashku me vëllaun e saj Nexhatin po e tregojnë edhe anën e tyre të bamirësisë. Sot përmes disa fotografive...

Dy ish-të dashurat e Leonardo DiCaprios parakalojnë në të njëjtën pasarelë në Javën e...

Leonardo DiCaprio dhe e dashura e re Vittoria Ceretti largohen të ndarë nga Versace pas festës dhe shmangin përplasjen e sikletshme me, ashtu të...

“Merakli të veturave të reja”, këta janë disa nga artistët shqiptar që kanë koleksion...

Rep-artistët janë më të paguarit në tregun muzikor shqiptar sa i përket koncerteve. Shkak i kësaj pagese ata kanë një jetë luksoze dhe për këtë...

Blerona Zeqiri feston sot ditëlindjen, kaq vite mbush ajo

Për moderatoren e njohur Kosovare, Blerona Zeqiri sot është një ditë e veçantë. Sot, Blerona feston ditëlindjen e saj të 27-të. Blerona mori urime të shumta...

Tayna provokon me pozat e reja në rrjete sociale

Rap-artistja e njohur shqiptare, Tayna, këto ditë ka qenë duke qëndruar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ajo ka mbajtur një koncert në New York,...