Rita Ora nuk i ndalon pozat në bikini, tërheq sërish vëmendjen e ndjekësve

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, gjatë periudhës së pandemisë ka qenë më shumë aktive në rrjete sociale, sidomos Instagram. Imazhet të cilat kanë rënë...

Angelina Jolie po shet dhuratën e Brad Pitt

Angelina Jolie do e shesë pikturën e vetme nga kryeministri britanik Winston Churchill gjatë Luftës së Dytë Botërore dhe puna në ankand pritet të...

Pas nëntë vitesh bashkë, çifti i njohur i japin fund lidhjes

Vanessa Hudgens dhe Austin Butler janë ndarë pas nëntë vitesh lidhje. Vanessa Hudgens and Austin Butler i kanë dhënë fund lidhjes, shkruan E!News, transmeton lajmi.net. Pas...

Tayna e bën verë me foton e fundit në bikini

Tayna vë në pah linjat perfekte. Tayna krahas angazhimeve të shumta në muzikë ka gjetur kohë edhe për pak pushime, ajo fundmi është relaksuar në...

Një vit nga vdekja e Adem Mikullovcit

Adem Mikullovci, kishte ndërruar jetë në moshën 81 vjeçare, shkruan lajmi.net. Lajmi për vdekjen e tij ishte konfirmuar nga bashkëshortja përmes rrjeteve sociale. Ndryshe, Mikullovci ka...

Enca më joshëse se kurrë në foton e fundit për 2019: Po e përmbyll...

Këngëtarja Enca Haxhia duket tejet joshëse në foton me të cilën ka vendosur ta përcjell vitin 2019. Pranë fotos ku duket elegante dhe joshëse, Enca...

Vajza gjysmë e zhveshur pranë Stresit është Jasmina e “Përputhen”?

Protagonistët e emisionit “Përputhen” janë shumë të përfolur në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Një protagoniste shumë e komentuar është Jasmin Kadriu, e cila kohën e...

Rita Ora befasohet për Shën Valentin

Në Instagramin e saj personal ka publikuar një fotografi e lumtur pranë një buqete me lule, shkruan lajmi.net. Ajo nuk ka zbuluar se nga kush...

Morena Taraku sërish tërheqëse nga dhoma e gjumit, kësaj radhe me fustan nate

Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku, është aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram, shkruan lajmi.net. Ajo me ndjekësit ndan imazhe të ndryshme, ndër to edhe...

Fatmir Spahiu pre e sulmeve kibernetike, ia marrin profilin e Facebook-ut

Aktori i njohur shqiptar, Fatmir Spahiu, është bërë pre e sulmeve kibernetike, shkruan lajmi.net. Atij ia kanë hakuar llogarinë e tij në Facebook duke i...

Opinione