Pas udhëtimit në Zvicër, Tayna vjen me një ‘look’ të ri

Tayna ditë më parë bëri bujë me udhëtimin e saj në Zvicër, në mes të pandemisë.

Arsyeja e udhëtimit të reperes në këtë vend është muzika, ajo do të punojë në një klip të ri gjatë qëndrimit të saj në Zvicër.

Dhe për këtë projekt ajo ka ndërruar edhe pamjen, orë më parë Tayna në profilin e saj në Instagram ndau disa imazhe ku shihet me një stil të ri flokësh.

Ajo ka hequr dorë nga flokët rozë, dhe është kryer në një bionde.