Ja pse video-t porn*grafike ndodheshin në Instagramin e Klea Hutës

Në një kohë që rrjetet sociale janë bërë gjithnjë e më të hakerueshme, duket se pre së fundi ka rënë moderatorja Klea Huta.

Në profilin e saj në Facebook, janë postuar disa foto me pullë të kuqe, që duket se nuk kanë aspak për autore vetë Hutën.

Nuk dihet ende nëse moderatorja është vënë në lëvizje për ta rimarrë profilin saj, po duket se kjo ka shkaktuar menjëherë reagimin e saj të fansave.

Kanë qenë miqtë e Kleas ata që janë përpjekur të shpjegojnë situatën.

Këta të fundit vazhdojnë ende me komentet e tyre të sqarojnë dhe qetësojnë fansat e moderatores.