Elvana Gjata feston ditëlindjen

Elvana Gjata me këtë datë feston ditëlindjen, ajo sot mbush plot 33 vjet jet.

Këngëtarja ka pranuar shumë urime nga fansat dhe miqtë e saj me rastin e ditëlindjes.

Për ndryshe, Elvana njihet për një numër të madh hitesh, kurse projekti i saj i fundit është ‘Me tana’ me të cilën kishte konkurruar në ‘Festivalin e këngës’.