Gruaja del e zhveshur në mes të rrugës

Një ngjarje e pazakontë u regjistrua mbrëmjen e së shtunës në një zonë në Selanik të Greqisë.

Një grua doli e zhveshur në mes të rrugës, pa e vrarë fort mendjen për ata që i “ngulën sytë”.

Sipas mediave greke, ajo po kryente një set fotografik.

Sapo përfundoi setin, një burrë iu afrua gruas dhe i hodhi një pallto.

Ndërsa kalimtarët dhe banorët e zonës shijuan “spektaklin”.