Vdes babai i Tottit, ishte me COVID-19

Rast vdekje në familjen e Francesco Tottit, ka vdekur babai i tij, Enzo në moshën 76 vjeç, raportojnë mediat italiane, transmeton lajmi.net. Babai i Tottit...

Aguero mund të largohet nga City për shkak të Messit

Në fund të sezonit, kontrata e Aguero me Qytetarët skadon dhe ai mund të largohet nga klubi si një agjent i lirë, shkruan ‘Mirror’. Aguero...

Man Utd dhe Man City në garë për Pochettino

Mauricio Pochettino do të jetë nga emrat më të kërkuar sa i përket trajnerëve. Skuadrat angleze mund të bëjnë hapa drejt Mauricio Pochettino, i cili...

Tyson Fury konfirmon se dueli me Deontay Wilder është anuluar, synon përballjen me Anthony...

Tyson Fury ka konfirmuar anulimin e duelit me Deontay Wilder. Bota e boksit po përgatitej për të parë një tjetër duel mes Deontay Wilder dhe...

Kosovare Asllani shkruan historinë te Real Madridi

Futbollistja Kosovare Asllani do të mbetet gjithmonë në historinë e skuadrës së Real Madrid, në kategorinë e femrave. Futbollistja me prejardhje kosovare, e cila...

Presidenti i La Liga: Messi të largohej nga Barcelona nuk ishte një ide e...

Presidenti i La Liga, Javier Tebas, ka dhënë përsëri komente lidhur me situatën e Lionel Messi. Messi, gjatë verës kërkoi largimin nga Barcelona, por një...

Alaba arrin marrëveshje me Juventus?

David Alaba pritet të transferohet në Seri A. Merkatoja e ardhshme mund ta shoh David Alaba teksa lëviz për të ndërruar skuadër. Skuadra italiane, Juventus, duket...

Chilwell në dyshim për ndeshjen Angli – Danimarkë

Ylli i Chelsea ka hasur në telashe të tjera, menjëherë pas rikuperimit nga lëndimi. Mbrojtësi i krahut të majtë, Ben Chilwell, është në dilemë për...

Ter Stegen te Barcelona deri në vitin 2025, pritet vetëm zyrtarizimi për rinovimin

Barcelona dhe Marc Andre ter Stegen kanë arritur marrëveshje. Tash e disa kohë, Barcelona dhe Ter Stegen janë në bisedime për rinovimin e mundshëm të...

Ronaldo ishte afër transferimit tek Arsenal, para se të kalonte tek United – ai...

Cristiano Ronaldo mund të ishte një histori krejt ndryshe, nëse transferimi i tij tek Arsenal do të kompletohej. Ylli portugez, i cili tashmë numëron pesë...

Opinione