Einxhel fotografohet rrugëve, i vërehet barku i fryrë

Ka pasur zëra që Dagz dhe Einxhel janë në pritje të ëmbël. I gjithë ky dyshim erdhi nga postimit e Einxhel, e cila edhe në...

Selena Gomez thotë se do ta lërë karrierën për t’u fokusuar në jetë private:...

Selena Gomez është gati t’i japë lamtumirën Hollywoodit. Këngëtarja/aktorja zbuloi se përfundimisht dëshiron të martohet dhe të bëhet nënë – dhe ajo është e përgatitur...

Reagimi qesharak i Dua Lipës kur pyetet nga fansi “A të jep nëna nuse...

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, këto ditë ndodhet në Kosovë për festivalin “Sunny Hill”, të cilin e organizon babai i saj. Ajo këndoi...

Edhe pse 54-vjeçe, Monika Lubonja nuk heziton të shfaq format trupore në bikini

Ajo është bërë më e njohur për publikun shqiptar falë formatit Big Brother VIP. Ndonëse shquhet si aktore tejet e suksesshme, Monika Lubonja, arriti të...

Valza organizon festën e beqarisë, publikon foto në veshje tradicionale

Këngëtarja kosovare, Valza Zhegrova, po i jep fund beqarisë. E para martesës. këngëtarja ka organizuar festën e beqarisë, të njohur si “kanagjegj”. Këtë festë ajo e...

Çun Lajçi fiton çmimin “Aktori më i mirë në rol dytësor” në Festivalin Internacional...

Çun Lajçi, ka fituar edhe një tjetër çmim në karrierën e tij. Aktori kosovar është shpallur “Aktori më i mirë në rol dytësor”, në Festivalin...

Dafina Zeqiri “thumbon” estradën: Unë shoh një pandemi “tallava” që po ndodh në industrinë...

Dafina Zeqiri është tejet aktive në rrjetin social ‘Twitter’. Ajo shumë shpesh ndanë me ndjekësit shqetësimet e ndryshme. E së fundi, ajo ka shkruar një shqetësim...

Brenda ditëlindjes së mrekullueshme të vajzes së Genta Canes

Genta Cana është ish missi dhe modelja e njohur kosovare. Genta, megjithatë ka kohë që e ka braktisur botën e spektaklit dhe po merret me...

‘Emocionona’ kënga më e re nga 2 Ton

Rep-artisti i njohur shqiptar 2 Ton sot ka lansuar projektin e ri muzikor. Kjo këngë mban titullin ‘Emocionona’. Melodia e këngës është realizuar nga 2 Ton...

Pete Davidson duket i relaksuar teksa luan basketboll në të njëjtën ditë që u...

Pete Davidson u pa me kolegët e tij këtë të premten (5 gusht) – në të njëjtën ditë që ai dhe Kim Kardashian u...

Opinione