Kim ndan fotografi mahnitëse me bikini gjatë pushimeve në Cabo para 20 viteve

Ylli i realitetit, 40 vjeç, postoi dy fotografi të vetes së saj njëzetvjeçare duke shijuar një ditë pishine e veshur me bikini me tela...

Motra e Almeda Abazit i jep fund beqarisë, martohet me Kenan Sipahi

Motra e saj, Ilda i ka dhënë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë me martesë, shkruan lajmi.net. Ilda dhe partneri i saj turk, Kenan Sipahi i...

“Me shpirtin e shpirtit”, Anita pozon krahë Ramushit derisa argëtohen në koncertin e Elvana...

Ramush dhe Anita Haradinaj, së fundmi kanë qenë një nga klubet e njohura, shkruan lajmi.net. Ishte, bashkëshortja e ish-kryeministrit ajo e cila ka postuar fotografi...

“Urime ditëlindja dashni”, Ermira e uron Goldin për ditëlindjen e 35-të

Dhe, natyrisht se ai mori një urim nga bashkëshortja e tij, Ermira, shkruan lajmi.net. Përmes disa imazheve të bukura familjare ajo ka zgjedhur t’i bëjë...

Rita Ora e nis ditën në bikini teksa shkruan se ka nisur ditën e...

Rita Ora, ka publikuar fotografi të reja e veshur me bikini derisa ka ekspozuar linjat trupore, shkruan lajmi.net. Në profilin e saj zyrtar në Instagram,...

Fanse e saj që nga mosha katër vjeçe, Greta Koçi emocionet në takimin me...

Greta Koçi, ka mbajtur një koncert në Durrës dhe është takuar me një fanse, shkruan lajmi.net. Ndërkohë, këngëtarja ka bërë një postim në rrjete sociale...

Gold AG sot feston ditëlindjen e 35-të, ndan imazhin e bukur familjar pranë nënës,...

Gold AG, ka lindur në vitin 1985 me 28 korrik dhe sot mbush 35-të vjet, shkruan lajmi.net. Ai ndau një postim në ‘Facebook’ duke treguar...

Arbenita Ismajli ekspozon linjat perfekte në veshjen e ngushtë

Dhe, Arbenita Ismajli po e shijon kohën me vajzën derisa po ndan edhe postime në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Së fundmi, ka publikuar imazhe të...

Më në fund, Kejvina zbulon se kush po e shoqëron në pushime por a...

Dhe, Kejvina Kthella po shihet aktive me postime në rrjete sociale derisa nuk po i mungojnë edhe ato provokuese, shkruan lajmi.net. Nga postimet e saj,...

Shkurte Fejza për Majlindën, Norën dhe Distrian: Femra shqiptare shembull i dinjitetit, guximit, ndershmërisë...

Distria Krasniqi fitoi për Kosovën medaljen e artë në Lojërat Olimpike Verore që u zhvillua në Tokio, shkruan lajmi.net. Ndërkohë, edhe Nora Gjakova ka fituar...

Opinione