Fero nesër publikon këngën e re

Përmes një postimi në profilin e tij në Instagram ai tregoi se do lansojë bashkëpunim, shkruan lajmi.net.

Kënga do të publikohet nesër në ora 18:00 dhe sipas Feros ia vlen të presim.

E PREMTE 18:00 PREMIER @47GUAPO NGJITHA PLATFORMAT DIGJITALE ‼️‼️ MANE MIR NMEN KET EMER”, ka shkruar reperi në mbishkrimin e postimit.

Klipi më i ri i dyshes do publikohet me videoklip në platoformën sociale YouTube.

Ndryshe, nuk ka shumë ditë që Fero publikojë bashkëpunimin me Genta Ismajlin “Level Up”./Lajmi.net/