Rita Ora merr vëmendjen me fotografitë e fundit, ndërsa shfaqet në poza joshëse

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, po vazhdon të jetë shumë aktive për fansat e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo publikoi disa fotografi shumë atraktive për ndjekësit e saj në Instagram, ku është shfaqur në disa poza mjaft tërheqëse.

Ajo është dukur mjaft tërheqëse e veshur me pantallona ngjyrë kafe dhe bluzë të shkurtër, ndërsa ka vënë në pah linjat e saj atraktive trupore.

Foto: Rita Ora/Instagram

“Mjaltë bejbi”, shkroi këngëtarja me origjinë nga Kosova në mbishkrimin e fotografive, duke marrë kështu vëmendjen e fansave me këtë paraqitje.

Rita përndryshe konfirmoi së fundmi se është duke punuar në albumin e saj të tretë, i cili do të vijë shumë shpejt për fansat e saj.

Foto: Rita Ora/Instagram

Deri më tani ajo nuk ka publikuar ndonjë këngë të re këtë vit, por që sigurisht ka rezervuar diçka të mirë për fansat gjatë muajve në vazhdim.

Ajo përndryshe po vazhdon të jetë e angazhuar si anëtare e jurisë në spektaklin shumë të ndjekur në Australi, “The Voice Australia”.

Foto: Rita Ora/Instagram

 

Foto: Rita Ora/Instagram

Foto: Rita Ora/Instagram

 

Foto: Rita Ora/Instagram

 

Foto: Rita Ora/Instagram