Ledjana e “Përputhen” bën një ndryshim në dukje

Konkurrentja e programit tregoi për ndjekësit e saj se ka bërë një ndryshim në dukje. Ledjana është përdoruese e rrjetit social Instagram e cila ndanë...

Moti kryesisht me diell dhe me erë

Moti sot do të jetë kryesisht me diell dhe erë të dobët. Në mëngjes, do të ketë paraqitje të mjegullës në lugina, dhe në...

Përkufizimi i vërtetë i dashurisë midis një nëne dhe birit të saj

Përkufizimi i vërtetë i dashurisë midis një nëne dhe birit të saj. Kur pashë këtë burrë që mbante nënën e tij në krahë, zemra...

Del në shitje çanta me flamurin shqiptar, çmimi 10 mijë euro (Foto)

Marka e njohur botërore “Louis Vuitton” ka prodhuar një çantë me flamurin shqiptar, kurse çmimi është tamam në nivelin e produkteve të kësaj kompanie....

Kurat natyrale dhe ushqimet që ngadalësojnë plakjen

Industria farmaceutike ofron një sërë solucionesh në dukje magjike që pretendojnë të ngadalësojnë plakjen. Megjithatë, kurat më të mira kundër plakjes i ofron natyra. Uji Studimet të...

Produktet dhe bimët mjekësore që duhet të përdorni kundër gripit

Erëzat dhe bimët mjekësore janë ndër aleatët më të mirë të organizmit në stinën e gripit. Ato forcojnë sistemin imunitar dhe e ndihmojnë atë...

3 ushqime që duhet të hani gjatë periodave dhe 3 që duhet të shmangi...

Nevojat ushqyese të grave ndryshojnë gjatë gjithë ciklit menstrual, dhe luhatja e hormoneve nuk është arsyeja e vetme për këtë. Ato gjithashtu humbasin mineralet thelbësore...

Si t’i eliminoni rrathëve poshtë syve pa kirurgji

Rrathët e zinj poshtë syve bëjnë që tek të tjerët të perceptohemi si të lodhur apo edhe në gjendje shëndetësore jo të mirë. Faktorët...

A pini qumësht çdo ditë? Mësoni si ndikon në organizmin tuaj

Produktet e bulmetit duhen shmangur ose nuk duhet tepruar me konsumin e tyre sepse kanë tendencën të shkaktojnë probleme me tretjen, mbipeshën e të...

Ushqimet që rrisin humorin dhe largojnë mërzinë

Në artikujt e AgroWeb.org keni mësuar për aftësinë e ushqimeve për të përmirësuar kujtesën, zbutur dhimbjet e të tjera. Por aftësitë e ushqimeve shkojnë...

Opinione