Sporti që zgjat jetën

E dimë që ushtrimet e rregullta janë të mira për shëndetin tonë. Ekspertët këshillojnë që edhe 20 minuta ecje të shpejtë në ditë mund...

Çifti seks në ballkon në Tiranë, rënkimet shqetësuan banorët e lagjes

Një çift të rinjsh në Tiranë kanë shfrenuar fantazinë, duke vendosur të kryejnë marrëdhënie seksuale në ballkonin e shtepisë. Episodi ndodhi në lagjen “5 Maji”...

​Ky ushqim i shëndetshëm mund të jetë shkaku i shumë sëmundjeve

Edhe pse e lirë, e lehtë për t’u përgatitur dhe ofron shumë përfitime shëndetësore, fasulet gjithashtu mund të shkaktojnë probleme të caktuara. Fasulet janë fara...

Gruaja del e zhveshur në mes të rrugës

Një ngjarje e pazakontë u regjistrua mbrëmjen e së shtunës në një zonë në Selanik të Greqisë. Një grua doli e zhveshur në mes të...

Prokurorja Fatime Fetai feston ditëlindjen

Prokurorja Fatime Fetai sot feston ditëlindjen. Me këtë rast ajo ka pranuar urime të shumta në rrjetet sociale. “E guximshme, e drejtë, e denjë, e...

Mbi 10 mijë të sëmurë nga virusi vetëm në Shkup

Në 24 orët e fundit, në Shkup janë regjistruar 430 raste të reja pozitive me Covid-19. Me këtë shifër, sipas të dhënave të Ministrisë së...

Ledjana e “Përputhen” bën një ndryshim në dukje

Konkurrentja e programit tregoi për ndjekësit e saj se ka bërë një ndryshim në dukje. Ledjana është përdoruese e rrjetit social Instagram e cila ndanë...

Moti kryesisht me diell dhe me erë

Moti sot do të jetë kryesisht me diell dhe erë të dobët. Në mëngjes, do të ketë paraqitje të mjegullës në lugina, dhe në...

Përkufizimi i vërtetë i dashurisë midis një nëne dhe birit të saj

Përkufizimi i vërtetë i dashurisë midis një nëne dhe birit të saj. Kur pashë këtë burrë që mbante nënën e tij në krahë, zemra...

Del në shitje çanta me flamurin shqiptar, çmimi 10 mijë euro (Foto)

Marka e njohur botërore “Louis Vuitton” ka prodhuar një çantë me flamurin shqiptar, kurse çmimi është tamam në nivelin e produkteve të kësaj kompanie....