Arrestohen dy shkupjanë, policia u gjeti marihuanë

Mbrëmë, 20 minuata pas mesnate, zyrtarë policorë nga SPB Shkup në rajonin e Bit Pazarit e kanë privuar nga liria 31-vjeçarin M.Gj. nga Shkupi, pasiqë gjatë kontrollit të kryer tek ai është gjetur marihuanë, përcjell GazetaExpress.

Pas dokumentimit të rrastit, kundër tij do të ngritet parashtresë adekuate.

Policia në orën 4.10, zyrtarë policorë nga SPB Shkup në fshatin Novo Sellë e kanë privuar nga liria 23-vjeçarin D.T. nga Shkupi, pasiqë gjatë kontrollit të kryer tek ai janë gjetur marihuanë dhe materje pluhuri. Pas dokumentimit të rrastit, kundër tij do të ngritet parashtresë adekuate.