Sulmoi nënën e tij, arrestohet i riu nga Gostivari

Dje në mbrëmje në ora 19:10 në një fshat të Gostivarit punonjësit policorë të SPB Tetovë-DPB Gostivar kanë privuar nga liria 18-vjeçarin M.A., të cilit gjatë kontrollit të kryer i është gjetur marihuanë dhe një thërmues. Dhe për arsye se më parë është raportuar se e kishter sulmuar fizikisht nënën e tij 45-vjeçare. Pas dokumentimit të plotë të çështjes ndaj M.A. do të vijojë parashtresë përkatëse.