Sinan Vllasaliu njofton se po tentohet të keqpërdoret privatësia e tij në rrjete sociale

Sinan Vllasaliu po përballët me diçka të pa këndshme.

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Sinan Vllasaliu, së fundmi po përballet me diçka të pa këndshme, shkruan lajmi.net.

Persona të pa autorizuar atij po mundohen t’ia keqpërdorin emrin me llogari të rreme në rrjete sociale.

“Miq te dashtun dikush ose me sakt dikush i papergjegjshem provon te demtoj privatsin time ne rrjetet sociale, facebook dhe instagram! Ju lutem raportoni!”, ka shkruar ai derisa e njofton këtë problem nëpërmjet një postimi në llogarinë zyrtare në Instagram.