Rina tregon fizikun në bikini: Më bëni unfollow nëse më urreni

Rep-artistja Rina Balaj është ndër artistet më të komentuara në estradë dhe njëherësh shumë aktive, shkruan lajmi.net.

Artistja, së fundi ka publikuar disa fotografi në rrjete sociale, në të cilat ka marrë vëmendjen e ndjekësve me fizikun.

Në foton e fundit, Rina pozoi e veshur me një palë bikini dypjesëshe, në të cilat dukej në formë të mirë.

 

“Sezona e bikinive. Më bëni unfollow nëse më urreni”, ka shkruar ajo.

Sa i përket projekteve muzikore, “Bad Rosita” mbetet kënga e fundit e Rina Balajt, e cila u prit mirë në publik. /Lajmi.net/