ShowBiz Nora Istrefi rikthen në vëmendje disa fotografi me bikini

Nora Istrefi rikthen në vëmendje disa fotografi me bikini

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë një emër shumë i ndjekur në rrjete sociale.

Ajo shpesh publikon me ndjekësit imazhe e video të ndryshme, ndërkohë që nuk mungon as me poza provokuese.

E tillë është shfaqur në këto të fundit, ndonëse pozat duket të jenë realizuar më parë.

Foto: Screenshot/Instagram

“Më rikthe sërish”, ka qenë përshkrimi që ia ka vënë këtyre fotografive.

Komplimentet kanë qenë të shumta dhe kryesisht pozitive duke qenë se shquhet për fizikun e bujshëm.

Foto: Screenshot/Instagram

E njëjta po ashtu është shumë e përkushtuar ndaj palestrës, madje të shumtën e kohës e kalon duke bërë ushtrime.

Nora momentalisht është në përgatitje të këngës së re në bashkëpunim me Shkurte Gashin dhe reperin Bardhi.