Në të 50-tat, Jennifer Lopez mahnit me format trupore në bikini

Jennifer Lopez ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga plazhi.

Ylli televiziv, Jennifer Lopez, ka mahnitur edhe njëherë me pamjen e saj, shkruan lajmi.net.

Ajo me ndjekësit i ka ndarë disa fotografi ku ka treguar format e përkryera trupore në bikini. J.Lo më pas e ka publikuar edhe një video ku incizon nga afër trupin.

Kujtojmë se pas raportimeve dhe promovime disamuajshe të lidhura me filmin “Hustlers”, Jennifer Lopez ka deklaruar se ndihet paksa e zhgënjyer që nuk është nominuar për çmimin Oscar.

“Kam marrë shumë lëvdata për rolin në atë film. Në fakt, shumë më tepër sesa në të kaluarën. Pastaj i lexoja tekstet dhe mendoja: ‘O Zot, a mund të ndodhë kjo vërtet? A është gjë e mundshme. Dhe pastaj asgjë nuk ndodhi. Prandaj, po, ishte paksa zhgënjyese”, ishte shprehur ajo.