Dafina Zeqiri krahason veten me një foto nga adoleshenca dhe sot

Dafina Zeqiri e ka publikuar një foto nga e kaluara.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, shpesh ka marrë kritika për ndryshimet në pamjen e jashtme, shkruan lajmi.net.

Imazhe nga e kaluara e saj janë publikuar në rrjete të ndryshme sociale e media, mirëpo së fundmi vetë Dafina e ka bërë një krahasim të tillë.

Ajo e ka publikuar një Instastory ku tregon pamjen se si është dukur në adoleshencë e si duket sot.