Minifund dhe bluzë të hapur, Arta Elezaj atraktive në foton e fundit

Modelja shqiptare Arta Elezaj vazhdon të mbetët mjaft aktive në rrjete sociale.

Nga aty Arta ndan fotografi të ndryshme ku shpesh herë marrin vëmendjen e publikut e mediave rozë.

Së fundmi modelja ndau një imazh në InstaStory ku u shfaqte mjaft atraktive.

E veshur me minifund dhe bluzë të hapur, Elezaj vinte në pah format trupore.

Ndryshe bukuroshja u bë e njohur me anë të pjesëmarrjes në serialin vendor “O SA MIRE”.