Pas bashkëpunimit, Kida dhe Dafina kalojnë pushimet së bashku

Para disa javësh, dy artistet shqiptare, Kida dhe Dafina Zeqiri lansuan projektin e tyre muzikor.

Kjo këngë titullohej “Luje belin” dhe deri më tani ka arritur t’i mbledh në Youtube rreth 5,9 milionë klikime.

Së fundmi dy krijueset e hiteve të shumta në rrjetin social Instagram publikuan disa imazhe nga pushimet.

Siç duket dyshja po i shijojnë pushimet nën shoqërinë e njëra tjetrës.

“Me ciken teme”, ishte mbishkrimi i Dafinës.