“Kalle” – Kënga më e re nga Genci, Blasta dhe Graniti

Artistët shqiptarë Genci, Blasta dhe Graniti kanë publikuar bashkëpunimin e ri muzikor.

Ky projekt muzikor titullohet “Kalle” dhe ka ardhur i kompletuar me videoklip.

Produksioni “Black Fish” është përkujdesur për aspektin vizual.

E për tekstin e këngës janë përkujdesur të dy artistët Genc Prelvukaj dhe Blasta.

Kënga nga tani  mund të gjendet në platformën Youtube.