Meghan Markle dhe Princi Harry prindër për herë të dytë, zbulojnë gjininë e fëmijës

Meghan Markle dhe Princ Harry zbuluan se do të bëhen sërish prindër pas lindjes së djalit në muajin maj të vitit 2019, shkruan lajmi.net.

Ndërsa së fundi ka treguar se do bëhen prindër edhe të një vajze.

“Ne mund të konfirmojmë që Archie do të jetë një vëlla i madh. Duka dhe Dukesha janë shumë të lumtur që po presin fëmijën e tyre të dytë”, tha një zëdhënës i çiftit për Fox News atë kohë.

Ndërkohë Meghan dhe Harry janë prindër të djalit Archie, i cili mbush dy vjeç në muajin maj.

Dyshja kanë dhënë një intervistë të dielën me Oprah Winfrey e cila ishte një intervistë e gjatë rreth dy orëve transmetim./Lajmi.net/