“Martohemi bashkë?”, Kejvina ‘bëhet nuse’ në sesionin e ri

Një prej modeleve më të suksesshme shqiptare është padyshim Kejvina Kthella.

Bukuroshja bionde e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale edhe së fundi ka realizuar një fotosesion unik që e ndau me fansat.

E veshur në një fustan me gjatë me ngjyrë të bardhë I theksuar tek beli dhe me detaje gurësh, Kejvina përshtati dukje me vathë të gjatë dhe një aksesor të ngjashëm vendosi mbi flokë.

“Martohemi bashkë”, ka shkruar Kejvina në mbishkrimin e imazheve.

Ndërsa nuk munguan pëlqimet dhe komentet e shumta nga ana e miqve dhe fansave të saj sipër fotografive.

Ndërkohë, përveç angazhimeve me fotoseseion dhe si imazh I markave të ndryshme, modelen nga Shqipëria ka kohë që nuk e shohim në një projekt televiziv. /Telegrafi/