Leonora Jakupi feston ditëlindjen, kjo është mosha e saj

Këngëtarja e njohur ka hyrë në moshë të re.

Leonora Jakupi është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare, artistja dekada me radhë ka sjellë hite në zhanre të ndryshme, shkruan lajmi.net.

Ajo sot feston ditëlindjen dhe ka mbushur 41 vite jetë, këngëtarja ka pranuar urime të shumta nga shoqëria e saj por nuk ka harruar të falënderoj edhe nënën  që i ka qëndruar pranë gjatë gjithë këtyre viteve edhe në rastet më të vështira.

I urojmë Leonorës jetë të gjatë dhe shumë të lumtur.