Sabri Fejzullahu po i shijon pushimet me bashkëshorten në New York

Sabri Fejzullahu ka udhëtuar me gruan në New York për disa ditë.

Sabri Fejzullahu po shijon kohën e lirë bashkë me gruan e tij Nerën në  SHBA, nga ka publikuar një foto shumë të këndshme, shkruan lajmi.net.

“Një natë ne New York me Neren time”, ka shkruar këngëtari i mirënjohur pran imazhit.

Përndryshe, Sabri Fejzullahu po vazhdon të jetë aktiv me këngë dhe mbrëmje muzikore.