Ndjekja e Interpolit nuk e ndalon rumunin t’i bëj dhuratë bashkëshortes Angela Martini

Dragos Scavulescu është emër i njohur për autoritetet rumune.

Bashkëshorti i Angela Martinit, Dragos Scavulescu, ishte i kërkuar nga autoritet rumune për muaj me radhë pas problemeve që kishte me drejtësinë, shkruan lajmi.net.

Dragos ishte i kërkuar edhe me Interpol, dhe javë më parë ishte dorëzuar tek autoritet italiane, por ndonëse rumuni nuk gëzon lirinë ai vazhdon të tregohet romantik për modelen shqiptare.

Angela ka pranuar një buqetë të madhe me lule, të cilat thotë se ia ka dhuruar burri i saj.